Het Naaldkooi, bekend als het K30-35-13-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 13 mm.
9 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?