Het Naaldkooi, bekend als het K32-40-36-H-KOYO JTEKT, heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 36 mm.
3 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?