Het Naaldkooi, bekend als het K55-63-20-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 55 mm, een buitendiameter van 63 mm en een dikte van 20 mm.
8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?