Naaldtaatslager AZ14024039-IKO
Verwijzing : AZ14024039-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldtaatslager, bekend als het AZ14024039-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 140 mm, een buitendiameter van 240 mm en een dikte van 39 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    140  MM
  • BUITENDIAMETER
    240  MM
  • DIKTE
    39  MM
  • GEWICHT
    8680  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving