Naaldtaatslager AZK12015511-IKO
Verwijzing : AZK12015511-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldtaatslager, bekend als het AZK12015511-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 120 mm, een buitendiameter van 155 mm en een dikte van 11 mm.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Sferische rollagers - 22210-CC-W33 GEN
SFERISCHE ROLLAGERS 22210-CC-W33
Duwschijven - GS120155-IKO IKO
DUWSCHIJVEN GS120155-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    120  MM
  • BUITENDIAMETER
    155  MM
  • DIKTE
    11  MM
  • GEWICHT
    630  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving