Naaldtaatslager AZK20034015-IKO
Verwijzing : AZK20034015-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldtaatslager, bekend als het AZK20034015-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 200 mm, een buitendiameter van 340 mm en een dikte van 15 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    200  MM
  • BUITENDIAMETER
    340  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    6120  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving