Het Naaldtaatslager, bekend als het AZK24038020-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 240 mm, een buitendiameter van 380 mm en een dikte van 20 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?