Kegellager T7FC055-QCL7C-SKF
Verwijzing : T7FC055-CL7C-SKF
SKF
Beschrijving
Het Kegellager, bekend als het T7FC055-QCL7C-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 55 mm, een buitendiameter van 115 mm en een dikte van 34 mm.
  8 tot 10 dagen (6 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - JP12049A-JP12010-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER JP12049A-JP12010-TIMKEN
O-ring afdichting - OR-6X3-FPM80 GEN
O-RING AFDICHTING OR-6X3-FPM80
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    55  MM
  • BUITENDIAMETER
    115  MM
  • DIKTE
    34  MM
  • GEWICHT
    1595  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving