Het Ge Gewrichtslager bekend als GE-90-TXG3A-2LS-SKF heeft een interne diameter van 90 mm, een externe diameter van 130 mm en een dikte van 60 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?