GE Gewrichtslager GE100-TXG3A-2LS-SKF
Verwijzing : GE100-TXG3A-2LS-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE100-TXG3A-2LS-SKF heeft een interne diameter van 100 mm, een externe diameter van 150 mm en een dikte van 55 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    100  MM
  • BUITENDIAMETER
    150  MM
  • DIKTE
    55  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    4300  G
  • SMERING
    NA
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving