GE Gewrichtslager GE140-ES-SKF
Verwijzing : GE140-ES-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE140-ES-SKF heeft een interne diameter van 140 mm, een externe diameter van 210 mm en een dikte van 70 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    140  MM
  • BUITENDIAMETER
    210  MM
  • DIKTE
    70  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    10800  G
  • SMERING
    met
  • DYNAMISCHE BELASTING
    1080  KN
  • STATISCHE BELASTING
    5400  KN
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving