GE Gewrichtslager GE15GS-IKO
Verwijzing : GE15GS-IKO
IKO
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE15GS-IKO heeft een interne diameter van 15 mm, een externe diameter van 30 mm en een dikte van 16 mm.