Het Ge Gewrichtslager bekend als GE20TXE-2LS-SKF heeft een interne diameter van 20 mm, een externe diameter van 35 mm en een dikte van 16 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?