GE Gewrichtslager GE30-TXE-2LS-SKF
Verwijzing : GE30-TXE-2LS-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE30-TXE-2LS-SKF heeft een interne diameter van 30 mm, een externe diameter van 47 mm en een dikte van 22 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Naaldhulslager  - HK2520-2RS-SKF SKF
Waterdicht
NAALDHULSLAGER HK2520-2RS-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    22  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    139  G
  • SMERING
    met
  • DYNAMISCHE BELASTING
    176  KN
  • STATISCHE BELASTING
    290  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving