GE Gewrichtslager GE30ES-2RS-SKF
Verwijzing : GE30ES-2RS-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE30ES-2RS-SKF heeft een interne diameter van 30 mm, een externe diameter van 47 mm en een dikte van 22 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    22  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    148  G
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving