GE Gewrichtslager GE35-TXG3E-2LS-SKF
Verwijzing : GE35-TXG3E-2LS-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE35-TXG3E-2LS-SKF heeft een interne diameter van 35 mm, een externe diameter van 55 mm en een dikte van 25 mm.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RDI-40X50X7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RDI-40X50X7-NBR90
GE Gewrichtslager - GE45EC-2RS-IKO IKO
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE45EC-2RS-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    218  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving