GE Gewrichtslager GE40TXE-2LS-SKF
Verwijzing : GE40TXE-2LS-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE40TXE-2LS-SKF heeft een interne diameter van 40 mm, een externe diameter van 62 mm en een dikte van 28 mm.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
V-RING afdichting - VS45-NBR GEN
V-RING AFDICHTING VS45-NBR
GE Gewrichtslager - GEZ014-ES-DUNLOP DUNLOP
GE GEWRICHTSLAGER GEZ014-ES-DUNLOP
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    62  MM
  • DIKTE
    28  MM
  • GEWICHT
    310  G
Beschrijving