Het Ge Gewrichtslager bekend als GE45GS-IKO heeft een interne diameter van 45 mm, een externe diameter van 75 mm en een dikte van 43 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?