Het Ge Gewrichtslager bekend als GE50-ES-SKF heeft een interne diameter van 50 mm, een externe diameter van 75 mm en een dikte van 35 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?