GE Gewrichtslager GE50-TXE-2LS-SKF
Verwijzing : GE50-TXE-2LS-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE50-TXE-2LS-SKF heeft een interne diameter van 50 mm, een externe diameter van 75 mm en een dikte van 35 mm.
  30 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-75 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-75
Lineaire Kogelbussen - KB50100-PP GEN
LINEAIRE KOGELBUSSEN KB50100-PP
TECHNISCHE GEGEVENS
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • DIKTE
    35  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    539  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving