GE Gewrichtslager GE50-UK-DUNLOP
Verwijzing : GE50-UK-DUNLOP
DUNLOP
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE50-UK-DUNLOP heeft een interne diameter van 50 mm, een externe diameter van 35 mm en een dikte van 28 mm.
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    28  MM
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving