GE Gewrichtslager GE80ES-2RS-IKO
Verwijzing : GE80ES-2RS-IKO
IKO
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE80ES-2RS-IKO heeft een interne diameter van 80 mm, een externe diameter van 120 mm en een dikte van 55 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    120  MM
  • DIKTE
    55  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    2236  G
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving