GE Gewrichtslager GEH20-ES-IKO
Verwijzing : GEH20-ES-IKO
IKO
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GEH20-ES-IKO heeft een interne diameter van 20 mm, een externe diameter van 42 mm en een dikte van 25 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
GE Gewrichtslager - GEH20-ES-DUNLOP DUNLOP
GE GEWRICHTSLAGER GEH20-ES-DUNLOP
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • DIKTE
    25  MM
  • MATERIAAL
  • GEWICHT
    158  G
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving