GE Gewrichtslager GEH20C-SKF
Verwijzing : GEH20C-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GEH20C-SKF heeft een interne diameter van 20 mm, een externe diameter van 42 mm en een dikte van 16 mm.
  8 tot 10 dagen (16 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    150  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving