GE Gewrichtslager GEH50-ES-2LS-SKF
Verwijzing : GEH50-ES-2LS-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GEH50-ES-2LS-SKF heeft een interne diameter van 50 mm, een externe diameter van 90 mm en een dikte van 56 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
GE Gewrichtslager - GE50GS-2RS-IKO IKO
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE50GS-2RS-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    56  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    1385  G
  • SMERING
    met
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving