GE Gewrichtslager GEH80-ES-2RS-SKF
Verwijzing : GEH80-ES-2RS-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GEH80-ES-2RS-SKF heeft een interne diameter van 80 mm, een externe diameter van 130 mm en een dikte van 75 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    130  MM
  • DIKTE
    75  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    3579  G
  • SMERING
    met
  • DYNAMISCHE BELASTING
    490  KN
  • STATISCHE BELASTING
    2450  KN
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving