GE Gewrichtslager POS28-IKO
Verwijzing : POS28-IKO
IKO
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als POS28-IKO heeft een interne diameter van 28 mm, een externe diameter van 66 mm en een dikte van 25 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    28  MM
  • BUITENDIAMETER
    66  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    875  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving