TPN stangkop GF30-DO-DURBAL
Verwijzing : GF30-DO-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Tpn Stangkop bekend als GF30-DO-DURBAL DURBAL heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 65 mm en een dikte van 28 mm.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-44 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-44
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCP206 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCP206
TPN stangkop - GK30-DO-DURBAL DURBAL
TPN STANGKOP GK30-DO-DURBAL
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    65  MM
  • DIKTE
    28  MM
  • TYPE
    TPN
  • GEWICHT
    870  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving