Het Naaldkooi, bekend als het K18-22-13-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 13 mm.
6 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?