Naaldkooi K32-37-13-SKF
Verwijzing : K32-37-13-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K32-37-13-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 37 mm en een dikte van 13 mm.